Fenerbahçe'ye sakatlardan iyi haber

Fenerbahçe’de sakatlıkları düzelen Lugano, Mehmet Topuz ve Ali takımla birlikte çalıştı.

Haberler 04.03.2010 - 20:27

Fenerbahçe'ye sakatlardan iyi haber

Son 7 resmi maçında galip gelemeyen Fenerbahçe'de, Antalyaspor maçı öncesi sakat oyunculardan sevindirici haber geldi.

Sakatlıkları nedeniyle bir süredir takımdan ayrı çalışan Lugano, Mehmet Topuz ve Ali, bugün takımla birlikte antrenmana çıktı.

Sakatlığı düzelen Mehmet Topuz, menisküs ameliyatının ardından iyileşen Ali, Uruguay Milli Takımı'ndan dönen ve sakatlığı geçen Lugano, antrenmanın tamamında takımla birlikte çalıştı.

Daum, çift kale maçta Lugano ve Mehmet'i as takımda, Ali'yi ise yedek takımda oynattı.

DAUM'DAN, DEIVID VE GÖKHAN ÜNAL'A ÖZEL İLGİ
Antrenmanın sonunda Daum'un, Deivid ve Gökhan Ünal'ı bir süre özel olarak çalıştırması dikkati çekti.

Önce Deivid'i çalıştıran Daum, Brezilyalı oyuncuya yapmasını istediği hareketleri önce kendisi gösterdi. Daum, Brezilyalı oyuncunun yaptığı güzel hareketlerden sonra, alkışlayarak onu motive etti. Çalışmada oldukça yorulan Deivid tesislere giderken, Daum bu kez diğer kalede Koch ve antrenör İrfan Saraloğlu yönetiminde özel bir çalışma yapan Gökhan Ünal'ı yanına çağırarak, kısa bir süre de golcü oyuncuyu çalıştırdı.

GÜIZA ÇALIŞMAYA KATILMADI
İspanya Milli Takımı'ndan dönen Güiza, antrenmana çıkmadı. İspanyol futbolcunun, masaj yaptırıp, salonda çalıştığı bildirildi.

Öte yandan, (A) Milli Takım'dan dönen futbolculardan Emre, bir süre sahada koşu yapıp tesislere giderken, kaleci Volkan Demirel, antrenmanın tamamında kaleci antrenörleri yönetiminde çalıştı. Sakatlığı nedeniyle tedavisi devam eden Gökhan Gönül'ün ise salonda çalıştığı bildirildi.

Tedavisi devam eden Uğur da antrenmanda yer almadı. Bu arada, tedavisi devam eden Özer, bir süre bireysel oyuncu antrenörü Dolu Arslan yönetiminde sahada çalışıp, tesislere gitti.

DAUM: MÜCADELECİ RUHUNUZU ORTAYA KOYUN
Daum, antrenmandan önce futbolcularla sahada toplanarak, motivasyon konuşması yaptı.

Milli takımdan dönen oyuncuları, aldıkları başarılı sonuçlar nedeniyle kutlayan Daum, ''Mücadeleci ruhunuzu ortaya koymanızı istiyorum. Hepinizde bu ruh var, ama bu tek başına olmaz. Kişiden başlayıp, takıma yayılması gerekiyor. Sizden bunu istiyorum. Pazar günü bu ruhu sahada görmek istiyorum'' dedi.

Daum'un konuşmasının ardından antrenör Koch'un isteğiyle kendilerini alkışlayan oyuncular, ''Savaşmayı seviyoruz'' diye bağırdı.

YÖNETİCİLER SAMANDIRA'DA
Fenerbahçeli bazı yöneticiler, geçen hafta Lille maçından önce olduğu gibi, bu akşam da Samandıra'daki tesislere gelerek, antrenmanı izledi.

Yöneticiler Murat Özaydınlı, Ali Yıldırım, Mithat Yenigün, Cihan Kamer ve İlhan Ekşioğlu, futbol şubesi sportif direktörü Aykut Kocaman ile birlikte saha kenarından antrenmanı izlediler.

Sayfa Yükleniyor...