Ferguson'dan yanıt gecikmedi

Manchester United Menajeri Alex Ferguson, takımının düşüşte olduğunu ileri süren İngiltere Milli Takımı Teknik Direktörü Fabio Capello ve Inter çalıştırıcısı Jose Mourinho'ya sert çıktı.

Ntvspor 30.12.2009 - 16:54

Cristiano Ronaldo'yu kaybeden ve önemli futbolcuları yaşlanma belirtileri gösteren Manchester United, eski gücünde değil mi? İngiltere Milli Takımı Teknik Direktörü Fabio Capello ve Inter çalıştırıcısı Jose Mourinho'ya göre bu sorunun yanıtı ‘evet’.

United Menajeri Alex Ferguson'ın, "Biz savaş makinesi değiliz" sözleri üzerine, her iki teknik adam da takımın Premier Lig'de üst üste 4. kez şampiyon olmayı başaramayacağını savundu. Ferguson'ın bu sözlere yanıtı ise gecikmedi.

Özellikle savunma bölgesinde yaşanan ciddi sakatlıklara karşın, Chelsea'nin ensesinde olduklarını ifade eden İskoç Menajer, "Böylesine sorunlu bir dönemde ligde bulunduğumuz konumdan çok memnunum. Çok zorlu bir süreci en az hasarla geçtik. Bundan böyle çok daha iyi olacağız" diye konuştu.

Cristiano Ronaldo'nun takımdan ayrılmasının kendilerini olumsuz etkilediği yolundaki görüşe de karşı çıkan Ferguson, geçen sezonun aynı dönemine oranla daha fazla gol attıklarının altını çizdi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...