Festivalden ekrana: TYSON

2008 Cannes Film Festivali'nde ödül alan Mike Tyson'ın yaşam öyküsünü anlatan TYSON belgeseli, bugün saat 22.00'de NTV Spor'da.

Ntvspor 15.07.2009 - 13:30

Festivalden ekrana: TYSON

İSTANBUL - James Toback'ın 2008 Cannes Film Festivali'nde ödül alan ve 2009'da İstanbul Film Festivali "NTV Belgesel Kuşağı"nda gösterilen Mike Tyson'ın yaşam öyküsünü anlattığı TYSON, televizyonda ilk kez bugün saat 22.00'de NTV Spor'da ekrana gelecek.

Belgesel, boks tarihinin en asi oyuncusu olarak tanınan, uluslararası şöhreti ile benzersiz bir spor ikonu olan Mike Tyson'ın çarpıcı ve hüzünlü hayat hikayesini röportajlar, arşiv görüntüleri ve fotoğraflarla yeniden keşfederek ekrana getiriyor.

20 yaşında dünyanın en büyük boksörlerinin arasında adı geçmeye başlayan Tyson, yaşamında kazandığı ve kaybettiği başarılarını, Brooklyn'de geçen çocukluğunu, boks dünyasına adım atışını, sancılı evlilik yaşamını, yürekleri parçalayacak, saçları diken diken edecek hikayesiyle şaşırtacak.

Yönetmenliğini James Toback'ın yaptığı ve 2008 Cannes Film Festivali'nden ödül alan belgesel sinemalardan sonra bu akşam NTV Spor'da..

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...