Galatasaray'da 3 ismin geleceği ne olacak?

Galatasaray yönetimi, Riekerink'in kadro dışı bıraktığı Umut Bulut, Olcan Adın ve Tarık Çamdal'ın takımdaki geleceğini çözümlemek istiyor.

Ntvspor 06.08.2016 - 15:13

Galatasaray'da 3 ismin geleceği ne olacak?

3 oyuncu A Takım antrenmanlarında yer almazken, sarı kırmızılılar oyuncuların menajerleriyle Florya Metin Oktay Tesisleri'nde kritik bir toplantı yapacak. Yönetim, oyuncuların Hollandalı teknik adamın bu sezonki planları arasında bulunmadığını tekrarlayarak, kendilerine gelen teklifleri değerlendirmelerini isteyecek. Ancak Umut, Olcan ve Tarık'ın sarı kırmızılılardan aldığı yıllık ücret, diğer takımlara transferlerini engelliyor. 

Kasımpaşa kulübü, Eren Derdiyok transferinde Umut Bulut'u takas yoluyla alabileceğini söylemiş ancak tecrübeli oyuncu bu teklifi reddetmişti. Olcan Adın ise Bursaspor'un takibinde bulunuyor. Fakat yeşil beyazlılar Olcan'a yıllık ücret konusunda Galatasaray'dan kazandığının yarısına yakın bir fiyat öneriyor. Tarık Çamdal'a Eskişehirspor'un ilgisi olduğu belirtilirken, genç futbolcunun sarı kırmızılı kulüpten ayrılmak gibi bir düşüncesi olmadığı ifade ediliyor. 

Hafta içinde Florya Metin Oktay Tesisleri'nde yapılacak toplantılarda, oyuncuların menajerleriyle durum değerlendirmesi yapacak olan yönetim, konunun çözümü için uzlaşma arayacak. 

Sayfa Yükleniyor...