Galatasaray'da orta saha yeniden şekilleniyor

Galatasaray'da orta saha için transfer çalışmaları hız kazandı.

Ntvspor 18.07.2017 - 15:12

Galatasaray'da orta saha yeniden şekilleniyor

Galatasaray Manchester City forması giyen Fernando'yu imza aşamasına getirmek üzere. İngiliz ekibi ile pazarlıklar devam ederken, City'nin 8 milyon Euro'dan 6 milyon Euro'ya düşmesi yönetimi harekete geçirdi.  

Pazarlığa 4 milyon Euro'dan başlayan Galatasaray, teklifini 5 milyon Euro'ya çıkardı. Yetkililerin kısa süre içinde bir kez daha temasa geçmesi ve pazarlığın olumlu sonuçlanması bekleniyor.  

Galatasaray'ın bir diğer gündem maddesi ise Stoke City forması giyen Imbula. Oyuncuyla anlaşma sağlayan yönetim, İngiliz kulübüyle yazışmalarını sürdürüyor.  

Galatasaray , Imbula'yı 1 yıl kiralamak amacıyla görüşmelere hız verirken, pazarlıkların olumlu ilerlediği belirtildi. Sarı-kırmızılılar uzun süredir transfer listesinin üst sıralarında olan Feghouli için ise artık sona yaklaştı.  

Cezayirli oyuncunun sözleşmesindeki detaylar görüşülürken, West Ham United kulübüne 4.5 milyon Euro bonservis ödenmesi bekleniyor. Sözleşmedeki detaylar olumlu sonuçlanırsa Feghouli'nin resmen açıklanacağı ifade edildi.  

Sayfa Yükleniyor...