Gaziantepspor'un gözü UEFA Kupası'nda

Gaziantepspor Kulübü Basın Sözcüsü Mehmet Kızıl, hedeflerinin UEFA Kupası'na katılmak olduğunu söyledi.

17.03.2009 - 16:35

Gaziantepspor Kulübü Basın Sözcüsü Mehmet Kızıl, bundan sonra kalan tüm maçların kendileri açısından daha bir önem kazandığını belirtti.

Bu hafta sonu sahalarında oynayacakları Trabzonspor ve ardından Galatasaray maçları ile kalan bütün maçların çok önemli olduğuna işaret eden Kızıl, ''Puan sıralamasında ne aşağıdaki ne de yukarıdaki takımlar ile bağlantımız yok anlamındaki eleştirilere katılmıyorum. Evet aşağıyla bir bağlantımız yok, ama yukarı ile ilgili UEFA'ya gidebiliriz. Bundan sonraki hedefimiz ve tek düşüncemiz UEFA'ya gidebilecek skorları elde etmek'' diye konuştu.

Konyaspor galibiyetiyle takımın moral ve motivasyonunun en üst seviyeye çıktığını ifade eden Kızıl, ''Konyaspor galibiyeti bize sağlıklı düşünme fırsatı verdi. Biz bu ortamı ve süreci yönetim olarak daha sağlıklı değerlendireceğiz. Sağlıklı, doğru, Gaziantepspor'un menfaati ne olacaksa buna karar vereceğiz. Seçkin Göksel hocamız PAF takımı çalıştırırken ailemize katılmıştı, bundan sonraki şartlar ne olursa olsun, artık Konyaspor galibiyetiyle ailenin içine girmiş oldu. Biz her anlamda Seçkin Göksel hocamızla bir şekilde beraber olacağız'' dedi.

Teknik direktör arayışlarının devam ettiğini ve bu süreçte Seçkin Göksel'i yakından tanıma fırsatı bulduklarını dile getiren Kızıl, ''Gaziantepspor'un her alanı çok önemlidir. Buranın A takımı var, PAF takımı var, başka yerleri var ve Seçkin hoca gibi elimizde bir değer var. Hocamızı en iyi şekilde değerlendireceğimizi düşünüyorum. Gaziantepspor'un menfaatleri doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz'' şeklinde konuştu.

Kızıl, takımda moral ve motivasyonun üst düzeyde olduğunu ve bunun da Trabzonspor maçına olumlu yansıyacağını düşündüğünü sözlerine ekledi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...