Gençlerbirliği'nden Kayserispor'a Troisi öfkesi

Gençlerbirliği Basın Sözcüsü Enis Safi, Avustralyalı oyuncuları James Troisi’nin Kayseri’de olduğunu öğrendiklerini ve bu yüzden Kayserispor'un ve futbolcunun ne yaptığını anlayamadıklarını söyledi.

Ntvspor 07.07.2009 - 23:43

Gençlerbirliği'nden Kayserispor'a Troisi öfkesi

Gençlerbirliği'nin Avustralyalı futbolcusu James Troisi'nin Pazar gününden beri Kayseri'de tutulduğu öğrenildi.

Sezon sonunda ülkesine giden ve 2 Temmuz'da Gençlerbirliği kampına katılması beklenen Troisi'den henüz haber alınamamıştı.

NTV Spor’da Ersin Düzen’in sunduğu Spor Gecesi programına telefonla bağlanan Gençlerbirliği yöneticisi ve aynı zamanda basın sözcüsü Enis Safi, futbolcularının Kayseri’de olduğunu öğrendiklerinin altını çizerken, "Kulübümüze gelmediler, davetli oldukları halde kulübe iştirak etmediler. Şu anda Kayseri'de olduklarını ihbarını aldık. Yani ne yaptıklarını açıkçası bilmiyoruz, şu anda kulüple temas kurmadıkları için son durumun da ne olduğunu bilmiyoruz." diye konuştu.

Troisi’nin kendi sporcuları olduğunu ve Kayserisporlu yöneticilerin kendileriyle irtibat kurmaları gerektiğini bizim sporcumuz orada olduğuna göre onların bizimle irtibat kurmaları gerektiğini de belirten Safi, "Troisi’ye ulaşamıyoruz, menajerlerimiz futbol şube sorumlusu arkadaşımız hatta tercümanı bile Troisi’ye ulaşamıyor. Bizim bilgimiz dışında görüşme halinde olduğunu düşünüyoruz, bu da etik bir şey değil. Ne yapmak istediklerinden haberimiz yok. Sayın başkanın Kayserispor başkanıyla dostlukları da var. Bütün bunlara rağmen nasıl böyle bir şey gerçekleşiyor anlayamıyoruz. Sayn Hurma ya da Mamur bizimle irtibat kurarsa ya da bu konuya açıklık getirirlerse sevinriz. Futbol Federasyonu'na başvurmak dahil bütün haklarımızı koruyacağımızı herkes bilsin." dedi.

Troisi'nin, Gençlerbirliği ile 2011 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...