Giresunspor'dan taraftara dava uyarısı

Bank Asya 1. Lig takımlarından Giresunspor'da yönetim kurulu Altay maçı da dahil olmak üzere bundan sonraki maçlarda sonraki maçlarda olacak olaylarda kulübü zarara uğratacak kişilere dava açılacağı duyuruldu.

10.11.2009 - 17:14

Bank Asya 1. Lig takımlarından Giresunspor'un yönetim kurulu, Altay maçı dahil bundan sonra ki maçlarda olacak olaylarda kulübü zarara uğratan kişiler hakkında ceza ve tazminat davası açılacağını bildirdi.

Yönetim kurulundan yapılan yazılı açıklamada, içinde bulundukları 2009-2010 futbol sezonunun başlangıcından bu zamana kadar olan dönemde şansızlıklar yaşadıkları belirtildi.

Kulüpte işlerin iyi gitmediğinin aşikar olduğunun ifade edildiği açıklamada, ''Hal böyleyken sorumlu taraftar kitlesinin içine girip hangi akla hizmet ettikleri bilinmeyen kendisini güya taraftar diye adlandıran kişilerin kulübümüze ve camiamıza verdiği zararlar gün geçtikçe artmaktadır. Son oynadığımız Altay maçı dahil bundan sonra ki maçlarda olacak olaylarda kulübümüzü zarara uğratan bu kişiler hakkında ceza ve tazminat davası açılıp bir daha hiçbir stada girmemeleri için gereken neyse yapılacaktır'' diye konuştu.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...