Gökhan Ünal pazarlığı

Trabzonspor ile Galatasaray arasında Gökhan Ünal için sıkı bir pazarlık başladı. Devre arsasında kadrosunu güçlendirmek isteyen Galatasaray, Gökhan Ünal için Trabzonspor'a takas artı para teklifinde bulundu.

Ntvspor 30.12.2009 - 13:35

Gökhan Ünal pazarlığı

Milan Baros'un sakatlığı nedeniyle hucüm hattına takviye yapmak isteyen Galatasaray, Trabzonspor'un suskun golcüsü Gökhan Ünal'ın peşinde. Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener ile görüşen Adnan Polat, Gökhan Ünal'ın transferi için kolaylık sağlanmasını istedi.

Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat, Gökhan Ünal'a karşılık oyuncu artı para teklifini sunarken, Sadri Şener'in de bu teklife sıcak baktığı öğrenildi. Fakat Trabzonspor Yönetimi, 6 milyon 200 bin euroya aldığı Gökhan Ünal'ı değerinin altına satmak istemiyor.

Teknik direktör Şenol Güneş'in savunmanın soluna ve forvet hattına takviye isteğini göz önünde bulunduran bordo-mavili yönetim, Galatasaray'ın takas teklifine bir sol kanat oyuncusu ve Nonda'yı istiyerek cevap verdi. İki takım arasındaki pazarlıkların Galatasaray'ın Antalya kampına kadar sonuçlanması bekleniyor.

Trabzonspor'un Antalya kampında bulunan Gökhan Ünal ise belirsizlikten rahatsız.. Bordo-mavili oyuncu bir an önce durumunun netleşmesini bekliyor.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...