Güneş: Rakibimiz bir puan kazandı

Antalyaspor ile deplasmanda berabere kalan Trabzonspor'da Teknik Direktör Şenol Güneş, maçta iki puan kaybettiklerini, rakiplerinin ise bir puan kazandığını söyledi.

26.02.2010 - 23:48

Güneş: Rakibimiz bir puan kazandı

Trabzonspor Teknik direktörü Şenol Güneş de oyuna kötü başladıklarını, buna rağmen golü erken bulduklarını söyledi. Defans hatası nedeniyle gol yediklerini ifade eden Güneş, ''Oyuna kötü başladık. Ancak golü erken bulduk.

Daha sonra beklenmedik defans hatası nedeniyle gol yedik. İkinci yarıda Antalyaspor'dan daha iyi oynadık. Rakibimize fırsat ve pozisyon vermedik. İki puan kaybettik. Rakibimiz bir puan kazandı'' dedi.

Rakibin ikinci yarıda yorulduğunu ve zamandan çalmaya çalıştığını ifade eden Güneş, ''Trabzon spor her maçı kazanmak için sahaya çıkıyor. Bugünde kazanmak için çıktık. Ancak pozisyonları gollerle sonuçlandıramadık'' diye konuştu.

Güneş, maçın son dakikalarında bir pozisyondan sonraki penaltı tartışmaları için ''Penaltı konusuna girmek istemiyorum. Trabzonspor'a yapılan haksızlık Türk futboluna yapılır. Sahada oynayan ve oynamayanı aynı kefeye koymak da haksızlık olur. Antalyaspor ile Türkiye Ziraat Kupası'nda da karşılaşacağız.

Antalyaspor'u yenip kupada tur atlamak istiyoruz'' yorumunu yaptı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...