Gürkan: Şerefimizle mücadele edeceğiz

Geçtiğimiz sezon çıktığı Bank Asya Ligi'ne matematiksel olmasa da yeniden dönmesi hemen hemen kesinleşen Kocaelispor da Başkan Serhan Gürkan kalan dört maçı kazanarak lige veda etmek istediklerini söyledi.

Haberler 06.05.2009 - 16:36

Cumartesi günü sahasında Trabzonspor ile karşılaşacak olan Kocaelispor Başkanı Serhan Gürkan ligin ikinci yarısında iyi sonuçlar aldıklarını, ancak bazı hakem hatalarının da etkisiyle bu duruma geldiklerini belirterek, her şeye rağmen futbolcularının yanında olduğunu söyledi.

"Bundan sonra kalan 4 maçta onur ve şerefimizle mücadele edeceğiz" diyen Serhan Gürkan, futbolcuların da bunun bilincinde olduğunu belirtti. Gürkan, yönetim olarak da göreve devam etmeme konusunda henüz bir karar varmadıklarını, normal kongrenin önümüzdeki sezon sonunda yapılacağını sözlerine ekledi.

Kocaelispor Teknik Direktörü Erhan Altın ise "Bundan sonra kalan maçlarımızda sahada aslanlar gibi mücadele edeceğiz. Şimdi önümüzde Trabzon maçı var. Bu duruma futbolcularımız da çok üzüldü. Düşmemek için müthiş bir mücadele verdiler. Ama bir şeyi fazla da istedin mi olmuyor" dedi.

Sayfa Yükleniyor...