Hoeness'ten Lucio için yeşil ışık

Bayern Münih Menajeri Uli Hoeness, Kickers dergisine yaptığı açıklamada Lucio'ya gereken iznin çıkabileceğini belirtirken Hamit'in danışmanının da Fenerbahçe'ye gitmek istemediği belirtildi.

13.07.2009 - 14:32

BERLİN - Almanya Birinci Futbol Ligi takımlarından Bayern Münih'te oynayan Brezilyalı futbolcu Lucio'nun istemesi durumunda takımdan ayrılabileceği belirtildi.

Bayern Münih Menajeri Uli Hoeness, Alman Kicker dergisine yaptığı açıklamada, Lucio'nun kendilerine bir yere gitmek istediğini söylemesi durumunda bununla ilgileneceklerini bildirdi.

Tatilde olan Lucio'nun danışmanı Sandro Becker ise Avrupa kulüplerinden arzulanan tekliflerin alınmadığını, ayrıca Lucio'nun, Hamburger SV ve Hertha BSC Berlin'e gitmek istemediğini belirtti.

Milli Futbolcu Hamit Altıntop ile ilgili Fenerbahçe'den somut bir teklifin bulunduğu belirtilen haberde, Fenerbahçe'nin iki yıl önce ve Hamit'in İstanbul'da bulunduğu kısa bir süre önce de milli oyuncuyu istediği, ancak Hamit'in danışmanı aracılığıyla Fenerbahçe'ye gitmek istemediğini açıkladığı kaydedildi.

Hamit'in daha önce FC Schalke 04'te olduğu gibi başlangıçta bazı sorunlara rağmen Bayern Münih'te de kendisini ispatlamak istediği ifade edildi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...