Diyarbakırspor’dan ayrılan İbrahim Ege, Denizlispor’un başarısı için ter dökecek.

Denizlispor Teknik Direktörü Hakan Kutlu, eski oyuncuları İbrahim Ege ile transferi için anlaştıklarını belirterek, oyuncunun kente gelerek takımın Denizli Şemikler Haluk Ulusoy Tesisleri'nde başlayacak olan devre arası ikinci hazırlık dönemi çalışmalarına katılacağını söyledi.

Altay'dan alınan Okan Koç'un ardından İbrahim Ege'yi de Denizlispor'a kazandırarak takımlarına güç kattıklarını ifade eden Kutlu, transfer etmeyi planladıkları 3-4 futbolcuyla görüşmelerin devam ettiğini kaydetti.

Hakan Kutlu, ilk yarının bitimiyle birlikte Antalya Belek'te gerçekleştirdikleri 8 günlük ilk kamp dönemini de değerlendirdi. Bu kampın futbolcular için çok faydalı geçtiğini dile getiren Kutlu, ''Antalya kampımız çok yararlı geçti. Hazırlık karşılaşmalarında değişik taktiksel planlar üzerinde durduk. En son Adanaspor'u 2-0 yenerek takımın maç kazanamama stresini üzerinden atmaya çalıştık. Devre arası ikinci hazırlık dönemimizi kendi tesislerimizde devam ettireceğiz. 9 Ocak'taki Ziraat Türkiye Kupası maçına kadar fizik ve taktik çalışmaları sürdüreceğiz. İkinci yarıya mücadeleci ve güçlü bir ekip hazırlamak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz'' dedi.