Ibrahimovic: Hangi takıma gideceğim çok büyük sürpriz olacak

Galatasaray’ın da aralarında olduğu birçok kulüple adı anılan PSG’nin yıldız futbolcusu Zlatan Ibrahimovic, “Gelecekte hangi takımda oynayacağım çok büyük bir sürpriz olacak” dedi.

Haberler - ntv.com.tr 30.07.2015 - 12:13 | Son Güncelleme : 30.07.2015 - 12:23

Ibrahimovic: Hangi takıma gideceğim çok büyük sürpriz olacak

PSG'nin Manchester United'ı 2-0 yenerek şampiyonluğa ulaştığı 2015 Uluslararası Şampiyonlar Kupası maçının ardından konuşan İsveçli golcü, bir sonraki durağının büyük bir sürpriz olacağını söyledi.

Zlatan'ın, Fransız kulübüyle 1 yıl daha kontratı olduğunu ve Paris'teki zamanından keyif aldığını belirtmesinin ardından, bir gazetecinin, "Bu, Paris kulübüyle olan kontratını tamamlayıp bir sonraki durağına karar vereceğin anlamına mı geliyor?" şeklindeki sorusuna İsveçli yıldız, "Bir sonraki durağım mı? Bu sürpriz olacak" şeklinde yanıt verdi.

Bu kez de kendisine, "Ne kadar büyük bir sürpriz? ABD olabilir mi?" şeklinde soru yöneltilen Zlatan gülümseyerek, "Büyük bir sürpriz olacak" cevabını verdi.

Zlatan Ibrahimovic, güçlü bir takıma sahip olduklarını ve bu sezon, geçtiğimiz sezonlardan daha iyisini yapabilecek güçte olduklarına inandığını da söyledi.

Basında yer alan haberlerde Galatasaray'ın da Zlatan Ibrahimovic'i transfer etmek istediği öne sürülmüştü.

Sayfa Yükleniyor...