Galatasaray Liv Hospital Başantrenörü Ergin Ataman'ın soyunma odasında tokat attığı Göktürk Ural, 360'da yayınlanan Telegol programına açıklamalarda bulundu.

Soyunma odasında Ergin Ataman'ın kendisine tokat attığı sırada kimsenin deneyimli çalıştırıcıyı durdurmaya çalışmadığını anlatan Göktürk Ural, "Hiç kimse bir şey demedi. Ben de haksız duruma düşmemek için ses çıkarmadım. Kendimi zor tuttum. İki tane tokat attı. Direkt yüzüme vurdu. Hiç beklemiyordum. Vurduktan sonra şoke oldum. Ertesi gün bile yaşananlara inanamadım." dedi.

"KİMSENİN TEPKİ VERMEMESİNİ ANLAMADIM"

Takım arkadaşlarının sessiz kalmasından yakınan genç oyuncu, "Kimsenin bu duruma tepki vermemesini ben de anlamadım. Buna çok şaşırdım. Benim, takımda öyle bir vasfım yok. Ben 2-3 dakika oynuyorum. Elimden geleni de yapıyorum. Bu olay devre arası yaşandı. İkinci yarı sahaya çıktım ama süre almadım." diye konuştu.

"SÖYLEDİKLERİNİ SÖYLEMİYORUM"

Sadece tokat kısmını anlattığını söyleyen oyuncu, "Başka bir yerime vurmadı. Ben tokat çıktı diye tokat kısmını anlatıyorum. Söylediklerini söylemiyorum. Ben sözleşmemi fesh etmedim, şu an sözleşmem duruyor. Genç takımla çalışıyorum."

"ARAYIP ÖZÜR DİLEMEDİ"

"TBF'ye gittim ve şikayet ettim. Bana kadro dışı olduğumu söyledi. Dilekçede küfür ettiğini ve iki tokat attığını belirttim. Aileme bir küfürü olmadı. Arayıp özür dilemedi. Galatasaray Kulübü'nden aradılar."

"DİĞER YABANCILAR 'BÖYLE BİR ŞEY OLMAZ' DEDİLER"

"Carlos Arroyo o maçta yoktu, bu durumu görmedi. Diğer yabancılar da 'Böyle bir şey olmaz' dediler. Bütün herkes olayı canlı gördü. Herkesin içerinde yaşandı bu olay. Babamla aldığımız bir karar sonrası TBF'ye gittik. Kimse bize bir öğüt vermedi. Doktordan bir rapor almadım. Çok şaşkınım zaten."

Öte yandan Galatasaray Liv Hospital Başantrenörü Ergin Ataman, yaşananlarla ilgili bir açıklama yapacağını duyurdu.