İpek: Kalacağımıza emin oldum

Denizlispor Başkanı Ali İpek, Beşiktaş karşısında oynadıkları oyun sonrası ligde kalacaklarına daha çok inandığını söyledi.

15.03.2010 - 23:12

İpek: Kalacağımıza emin oldum

Turkcell Süper Lig'de Beşiktaş'a 1-0 mağlup olan Denizlispor'da, kulüp başkanı Ali İpek, ''Bu futbolcuların, Denizli taraftarının bu özverisini gördükten sonra bu takımın ligde kalacağı yönünde çok daha emin oldum'' dedi.
        
İpek, maçtan sonra gazetecilere yaptığı açıklamada, maçı kaybettiklerini, ama çok şey kazandıklarını belirterek, şunları kaydetti:

''Bu futbolcuların, Denizli taraftarının bu özverisini gördükten sonra bu takımın ligde kalacağı yönünde çok daha emin oldum bugün. O yüzden çok şey kazandık. 7 puanlık fark önemli değil, Denizlispor'un önünde kazanacağı çok maç var. Bu kadro, bu oyun ve Denizli halkının desteğiyle her şeyin üstesinden gelecektir.''

Maçtan sonra Denizlispor soyunma odasına inerek futbolculara destek veren Denizli Valisi Yavuz Erkmen de yaptığı açıklamada, 'Çocuklar gerçekten iyi mücadele ettiler. Bizim için biraz şanssızlık oldu diyebilirim'' diye konuştu.

Bu arada, karşılaşmayı mağlup tamamlayan Denizlisporlu futbolculara beraberlik primi dağıtılacağı bildirildi.Öte yandan, karşılaşmanın bitiminin ardından basın toplantısının
yapıldığı bölüme doğru giden Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli'ye sevgi gösterisinde bulunan Beşiktaşlı taraftarlarla, Denizlisporlu taraftarlar arasında tartışma yaşadı. Önce sözlü olarak başlayan tartışma daha sonra saha içinde kavgaya dönüştü. Tartışma, özel güvenlik ve çevik kuvvetin müdahalesiyle sonlandırıldı.

Bu arada, Beşiktaşlı futbolcuları havaalanına götürecek otobüsün camının, oyuncuları beklediği sırada tribünlerden atılan taşlarla hasar gördüğü öğrenildi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...