"İstanbul'da daha zor olacak"

Galatasaray kaptanı Arda Turan, Atletico Madrid maçında avantajlı bir skor elde ettiklerini, ancak İstanbul'daki maçın daha zor olacağını söyledi.

19.02.2010 - 12:08

"İstanbul'da daha zor olacak"

Takım olarak maçın önemine uygun hareket ettiklerini dile getiren genç kaptan, "Gol yesek bile disiplini bozmadık. Tabii ki İstanbul'da daha zor olacak. Kontratak oyuncuları var ve daha etkili oynayabilirler. Fakat avantajlı skor elde ettik. Ali Sami Yen Stadı'nda taraftarımızın da desteği ile bu turu geçmek istiyoruz" dedi.

Arda Turan, UEFA Avrupa Ligi ve Turkcell Süper Lig'de istedikleri sonuçlara ulaşmak için çalıştıklarını ifade ederek, "Her maçımız zor. Her maçta kaybettiğimiz şeyler aynı. Tabii ki Atletico Madrid'e kaybederseniz, elenirsiniz. Beşiktaş maçı ise sonuçta bir derbi ve 3 puan olarak bakmalıyız buna. Üç günde bir maçımız var ve çok önemli maçlar oynuyoruz. En önemli maç, önümüzdeki karşılaşma olan Beşiktaş maçı. Fedakarlıklar yapıyoruz, elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Umarım her iki kulvarda da istediğimize ulaşırız" diye konuştu.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...