İşte Dev Buluşma

Ev sahipliği yapacağımız 2010 FIBA Dünya Şampiyonası’nın başlamasına 150 gün kala, 2010 Yerel Organizasyon Komitesi üyeleri, medya mensupları TSYD Aydın Doğan Eğitim Merkezi’nde bir araya geldi. Yeni reklam kampanyası "Dev Buluşma"nın startı da resmen verildi.

01.04.2010 - 13:55

İşte Dev Buluşma

Türkiye'nin ev sahipliğinde gerçekleşecek ve NTV'den yayınlanacak olan 2010 FIBA Dünya Şampiyonası’nın başlamasına 150 gün kala Organizasyon Komitesi, spor basını ile bir araya geldi.

Ülkemizin evsahipliğinde gerçekleştirilecek olan 2010 FIBA Dünya Şampiyonası’nın başlamasına 150 gün kala, 2010 Yerel Organizasyon Komitesi üyeleri, basketbol yazarları ve basın mensupları Türkiye Spor Yazarları Derneği Aydın Doğan Eğitim Merkezi’nde bugün gerçekleştirilecek basın ve sohbet toplantısında buluştu.

2010 FIBA Dünya Şampiyonası’nın yeni reklam kampanyası “Dev Buluşma”nın da resmi startının verildiği basın toplantısına Türkiye Basketbol Federasyonu Genel Sekreteri Ali Özsoy, 2010 Etkinlik Direktörü Emin Balcı ve 2010 Pazarlama Direktörü Murat Murathanoğlu konuşmacı olarak katıldı.

Basın toplantısında, yeni reklam kampanyasının lansmanının yanı sıra, şampiyonanın resmi internet sitesi turkey2010.fiba.com’un yenilenen ara yüzü ile ilgili bilgiler, basın akreditasyonları, bilet satışları ve şampiyona hazırlıkları kapsamındaki son durum da kamuoyunun bilgisine sunuldu.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...