Fenerbahçe'den "Jürgen Klopp" açıklaması

Fenerbahçe, sezon sonunda Borussia Dortmund ile yollarını ayıracak Jürgen Klopp ile masaya oturulduğu haberlerini yalanladı.

DHA 18.05.2015 - 16:57

Fenerbahçe'den "Jürgen Klopp" açıklaması

Basında çıkan Jürgen Klopp, haberlerine Fenerbahçe'den yalanlama geldi. Sarı-lacivertli kulübün resmi internet sitesinde yer alan açıklamada, "Futbol Takımımızın teknik direktörü İsmail Kartal’dır ve haberde geçen isim de dahil olmak üzere hiçbir teknik direktörle görüşmemiz olmamıştır" denildi.

Yalan ve maksatlı haberleri, bir kısım medyanın özellikle kullandığı vurgulanırken; açıklamada "Alet olduğu 3 Temmuz sürecinden beri yürütülen sistemli saldırıların bir devamı olarak görmektedir. Unutulmalıdır ki kulübümüze ve unsurlarına silahlı ve silahsız tüm çirkin saldırıların gerçekleştiği bu dönemde büyük resimde birileri Fenerbahçe Spor Kulübü üzerinden kirli hesaplar yapmaktadır" iddiaları yer aldı.

Açıklamanın son bölümünde ise, "Fenerbahçe’nin olası sportif başarısızlığının da bu planları kurgulayanların ekmeğine yağ süreceği gerçeği göz ardı edilemez. Ligin en kritik son dönemecinde Futbol Takımımızın üzerinde bu tür yalan haberlerle oynanan psikolojik oyunları da kınıyor ve Fenerbahçelilerin dikkatine sunuyoruz" ifadeleri kullanıldı.

Sayfa Yükleniyor...