Spor toto Süper Lig'in 20. haftasında Beşiktaş, Antalyaspor engelini rahat geçti. Antalya'daki mücadeleye yedek başlayan Shinji Kagawa, 81. dakikada Adem Ljajic'in yerine oyuna dahil oldu. Topla ilk buluşmasında ağları bulan Japon oyuncu takımının 5. golünü kaydetti. Yıldız oyuncu sadece saniyeler sonra bir gol daha bularak Beşiktaş kariyerine rüya gibi bir başlangıç yaptı.

3 dakika içinde 2 gol kaydeden Kagawa'yı tüm takım arkadaşları tebrik etti.

KAGAWA'DAN AÇIKLAMA

Maçı ve kişisel performansını değerlendiren Japon futbolcu "Gerçekten inanılmaz, her şey çok hızlı gelişti. gelişti. İki gol buldum, maçtan önce söyleseniz yleseniz hayal edemezdim. Çok mutluyum. mutluyum. Sahaya girdiğimde diğimde zaten 4-1'di. Kolay olacağını olacağını hissetmiştim. issetmiştim. Çok iyi oynadık v ynadık ve galibiy e galibiyeti hak ettik. Ger eti hak ettik. Gerçekten çok mutluyum çekten çok mutluyum" ifadelerini kullandı.

Kagawa sözlerini şöyle bitirdi:

"Taraftarlarımız adına da çok mutluyum. Arkadaşlarım, teknik ekip ve hocamız saha içinde-dışında beni çok rahatlattılar. Burada büyük bir saygı ortamı olduğunu gösterdiler. Birçok maç var önümüzde, önemli olan böyle devam edebilmek. Beşiktaş taraftarının desteği için teşekkür ediyorum. Bir an evvel taraftarımızın önünde ilk maçıma çıkmak için çok heyecanlıyım."