Karaman: Oyuncularım alkışı haketti

Kendi sahasında Denizlispor’u 3-0 mağlup ederek ligde kalmayı garantileyen Ankaragücü’nde Teknik Direktör Hikmet Karaman, mutlu günlerinde olduklarını söyledi.

24.05.2009 - 23:34

ANKARA - Ankaragücü Teknik Direktörü Hikmet Karaman, ligde kalma savaşını kazanan oyuncularının alkışı hakettiklerini söyledi.

Hikmet Karaman, Denizlispor'u 3-0 yendikleri maçtan sonra düzenlenen basın toplantısında, mutlu günlerinde olduklarını belirterek, ''Çok önemli aşamalardan geçtik. Ben göreve geldikten sonra 24'den 39 puana çıktık. Burada oyuncularımı ön plana çıkartmak istiyorum. Her maçımızı final havasında oynadık ve onlar alkışı hakettiler'' diye konuştu.

''Ankaragücü taraftarı her zaman 1 puandır'' diyen deneyimli teknik adam, hiçbir maçta kendilerini yalnız bırakmayan taraftarlara ayrıca teşekkür etti.

Geçmişten ders çıkarmak zorunda olduklarını, bunun için de hemen yarından itibaren geleceğin önlemlerini almak zorunda olduklarını ifade eden Karaman, ''Son hafta stresinden uzaklaştık. Ancak biz de o stresin içinde olabilirdik. Ankaragücü'ne 3. gelişim ve hep aynı stresi yaşayarak son anda ligde kaldık. Bu sefer yönetimden farklı şeyler isteyeceğim. Ankaragücü, ligden düşme takımlarından kesinlikle sıyrılmalıdır. Artık radikal adımlar atmalıyız.'' dedi.

BAKKAL: KÜMEDE KALIŞIMIZI İLAN ETTİK
Denizlispor Teknik Direktörü Mesut Bakkal da yaptığı açıklamada, ''Mağlup olduk ama kümede kalışımızı da ilan ettik'' dedi.

Takımın başına geldiği günden itibaren 13 puan topladıklarını hatırlatan Bakkal, önemli olanın ligde kalmak olduğunu ve bunu da başardıklarını söyledi.

Maçta çok eksik bir kadroyla mücadele ettiklerini de belirten Bakkal, ''Kümede kalışımı ilan ettik. Denizli'ye hayırlı olsun'' diye konuştu.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...