"Karşı çıktığım transferler oldu"

Galatasaray'da istifasını sunan Levent Nazifoğlu, ayrılık kararını ve bazı transferler hakkında çıkan iddialar için NTV Spor'a açıklamalarda bulundu.

Haberler - Ntvspor 19.03.2017 - 21:00

"Karşı çıktığım transferler oldu"

Gün içerisinde istifa eden Galatasaray Yöneticisi Levent Nazifoğlu, sarı-kırmızılı kulüpte yaşananları NTV canlı yayınında anlattı:

"Köşeme çekilip, futbolla ilgilenmek istemiyorum. Ben karıştıracağım kadar ortalığı karıştırdım. Teknik direktörlüğü değişiminde Tudor ile ilgili hiçbir olumsuz görüşüm yok. Sadece yeni gelecek hocanın 3-4 hafta uyum süreci geçireceğini ve bu sürecin bizi şampiyonluk yarışından koparacağı yönünde görüşüm oldu. 4 milyon euro ile arabalar mı alınmadı, katlar mı alınmadı... Bunları söyleyenler oldu.

Serdar Aziz transferi, yöneticilerin de olduğu 7 saat süren bir toplantı sonucu gerçekleşti. Serdar Aziz transferini kendim bitirdiğimi söyledim çünkü Dursun Özbek'i rahatlatmak ve korumak istedim. Benim de karşı çıktığım transferler oldu. Ancak oybirliğiyle evet kararı çıktı. Hiçbir transferde ben para işine girmedim, karışmadım. Beni başkanım teşvik etmesine rağmen, dışarıda kalayım dedim, hiçbirinde yokum. Kimsenin de transferlerde para yemediğine ben kefilim."

Sayfa Yükleniyor...