Karşıyaka Süper Lig'e inanıyor

Bank Asya 1. Lig'de deplasmanda Adanaspor ile öne geçtiği maçta 1-1 berabere kalan Karşıyaka'da profesyonel şube başkanı Tayfun Yelkenbiçer, ligi ilk iki sırada bitireceklerini söyledi.

09.03.2009 - 14:07

Bank Asya 1. Lig'de deplasmanda Adanaspor'la 1-1 berabere kalan Karşıyaka'da, profesyonel şube başkanı Tayfun Yelkenbiçer, ''Bu istek, bu arzu bizi Turkcell Süper Lig'e götürür'' dedi.

Yelkenbiçer, Adanaspor karşısında sezonun en iyi oyunlarından birini oynadıklarını, rakipleri karşısında çok pozisyon bulduklarını söyledi.

Beklemedikleri anda kötü bir gol yediklerini ifade eden Yelkenbiçer, ''Golü yedikten sonra, galibiyet golü için hücum ettik ama olmadı. Kaleci Ahmet Şahin'i geçemedik. Ancak futbolcuların mücadelesi inanılmazdı. Futbol adına her şeyi yaptık ama olmadı. Her şeye rağmen bu istek, bu arzu, bizi Turkcell Süper Lig'e götürür. Ligde daha 9 hafta var. Çok şeyler değişir. Boluspor'un ciddi bir yükselişi söz konusu, ancak ligi biz ilk iki sırada bitiririz''  dedi.

Yelkenbiçer, geçen hafta eski basketbolcuları Alpay Öztaş'ın açtığı dava sonucunda icra yoluyla satışa çıkarılan ''Kaf Sin Kaf'' ibareli Karşıyaka Spor Kulübü Derneği adına tescilli marka konusunda yapılacak ikinci açık artırmadan önce bir anlaşma zemini sağlanacağını sözlerine ekledi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...