Kartal'da kaleci krizi

Beşiktaş'ta sakatlıkları bulunan kalecilerden Rüştü Reçber 4, Hakan Arıkan ise 8 hafta sonra takıma katılabilecek.

23.12.2009 - 15:54

Kartal'da kaleci krizi

Manisaspor ile oynanan Ziraat Türkiye Kupası maçında genç kaleci Korcan Çelikay'ın hatalı goller yemesinin ardından, Rüştü ve Hakan'ın durumları siyah-beyazlılar için daha büyük önem taşıyor. Ancak iki kalecinin sakatlıklarının ciddi olması devre arasında kaleci transferini gündeme getirdi.

Beşiktaş Kulübü Sağlık Kurulu Başkanı Prof. Dr. Mete Düren, operasyon geçiren kalecilerden Rüştü'nün 4, Hakan'ın ise 8 hafta sonra sahalara dönebileceğini söyledi.

CSKA Moskova maçında ayağından sakatlanan ve kırık olduğu tespit edilen Filip Holosko'ya da değinen Düren, Slovak futbolcunun ligin ikinci yarısına hazır hale geleceğini ifade etti.

Düren, uzun süren sakatlığın ardından takımla çalışmalara başlayan Delgado'nun sakatlığıyla ilgili olarak, "Delgado'nun durumu kesin değil. Devre arasında takımla kampa girecek. Delgado'nun durumu bu kampta yapılacak yüklemeler sonunda açıklık kazanır. Eğer yüklemeler sırasında ağrıları nükseder ise bu sorun yaratabilir" dedi.

Bursaspor maçında orbit kemiğinde kırık oluşan Ferrari'nin yüzündeki ödemin inmesini beklediklerini kaydeden Mete Düren, İtalyan futbolcunun geçireceği ameliyatın ardından bir ay sonra maskeyle oynayabileceğini ve bu maskeyi 3 ay boyunca takmak zorunda olduğunu sözlerine ekledi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...