Kasım'Paşa' gibi karşılama!

Turkcell Süper Lig'de ilk yarının en renkli takımlarından Kasımpaşa, Antalya'da konaklayacağı otelde mehter takımı tarafından karşılandı.

Haberler - Ntvspor 15.01.2010 - 21:12

Turkcell Süper Lig'de, 2. yarı hazırlıkları kapsamında Antalya'ya geçen Kasımpaşa'ya, konaklayacağı otelde sürpriz bir karşılama töreni düzenlendi. Mehter takımının marşları eşliğinde otele giren Kasımpaşa'nın teknik direktörü Yılmaz Vural, NTV canlı yayınında duygularını paylaştı.

Teknik direktör Yılmaz Vural'a yönelik sevgi gösterileri NTV Spor canlı yayını sırasında da devam edince, ortaya ilginç bir görüntü çıktı.

Devre arası çalışmaları için 2. kez Antalya'ya giden İstanbul temsilcisinin teknik direktörü, çıkışlarını devam ettirmek istediklerini söyledi. Ellerinde çok deneyimli oyuncular olduğunu vurgulayan Vural, emeklerinin karşılığını aldıkları için çok mutlu olduğunu belirtti.

Milli takım teknik direktörlüğüne talip olduğunu yineleyen Vural, bu konuda kendisine destek veren herkese teşekkür etti.

Yılmaz Vural "Halkımız bu konuda çok farklı düşünüyor. Türkten yana tavır koyuyor. Benden yana tavır koyuyor. Bunlar çok güzel şeyler. Halk tercihini yapıyor. Ancak doğru tercihi vermesi gerekenler halk gibi düşünmüyor" diye konuştu.

Sayfa Yükleniyor...