Kayseri'de All Star heyecanı

Beko All Star'ın düzenleneceği Kayseri'de hazırlıklar tüm hızıyla sürüyor.

25.12.2009 - 14:59

Kayseri Kadir Has Kongre ve Spor Merkezi'nde 10 Ocak Pazar günü gerçekleştirilecek Beko All-Star 2010'da, MTV'nin "Avrupa'nın en iyi sanatçısı" kategorisinde birinci seçilen Manga Grubu konser verecek, Slovenyalı Akrobatik Smaç Ekibi Dunking Devils ve Zalgiris Kaunas Dance Team gösteri yapacak.

Alınan bilgiye göre, 10 Ocak Pazar günü saat 13.30'da başlayacak Beko All-Star 2010, 4 saat sürecek ve Spormax ile Sky Türk kanallarından yayınlanacak.

Spor dünyasının en renkli ve keyifli organizasyonlarından biri olarak nitelendirilen Beko All-Star 2010'da, sporseverlerin oylarıyla belirlenen Türk ve yabancı oyuncu karması, özel bir gösteri maçı yapacak. Basketbolun devleri saat 15.30'da başlayacak bu karşılaşmada tüm hünerlerini sporseverler için sergileyecek.

"3 Sayı" yarışmasında ligin en iyi şutörleri yeteneklerini konuştururken, All-Star karşılaşmalarının en ilgi çeken bölümlerinden biri olan "Smaç Yarışması" da yapılacak.

Sunuculuğunu Mustafa Özben'in yapacağı organizasyonun en büyük sürprizlerinden biri ise MTV'nin "Avrupa'nın en iyi sanatçısı" kategorisinde birinci seçilen Manga Grubu olacak.

All-Star maçının devre arasında mini konser verecek olan Manga, Kadir Has Spor Salonu'nu dolduracak basketbol severleri coşturacak.

Gösteri yapacak diğer bir grup ise dünyaca ünlü slam dunk grubu Dunking Devils. 2002 yılından beri dünyanın en önemli spor organizasyonlarında şovlarını başarıyla sergileyen Slovenyalı akrobatik smaç ekibi Dunking Devils, trambolin üzerinde bir gösteriye imza atacak.

Avrupa'nın en önemli basketbol takımlarından biri olan BC Zalgiris Kaunas'ın dans ekibi olan Zalgiris Kaunas Dance Team, katıldıkları her organizasyonda büyük beğeni toplayan koreografilerini bu kez Beko All Star 2010 için gerçekleştirecek.

Yerli ve yabancı birçok ünlü ile çalışan DJ Suat Ateşdağlı özel bir program ile etkinliğe katılacak.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...