Adriano: Kazanırsak önümüz açık

Beşiktaşlı futbolcu Adriano,Napoli maçı öncesinde basın toplantısında konuştu. Brezilyalı yıldız "Zor maç olacak ama hedefimiz 3 puan. Galibiyetle ayrılırsak önümüz açılacak" dedi.

Haberler - Ntvspor 31.10.2016 - 17:03

Adriano: Kazanırsak önümüz açık

Beşiktaş'ın Brezilyalı futbolcusu Adriano, Şampiyonlar Ligi'nde oynayacakları Napoli maçı öncesinde teknik direktör Şenol Güneş ile birlikte basın toplantısına katıldı. 

Deplasmanda 3-2 yendikleri Napoli ile Vodafone Arena'da oynayacakları karşılaşmanın zor geçeceğini fakat kazanmaları halinde önlerinin açılacağını belirten Adriano "Maç çok zor olacak. İki hafta içerisinde çok önemli ve kaliteli oyuncular kaybettik. Onların yerine oynayacak futbolculara daha çok sorumluluk yüklendi. Herkesin yüzde 100'ünü vermesi gerekiyor. O arkadaşlarımız için de oynayacağız. Onları mutlu etmek, motive etmek, onların yokluğunu aratmamak için çalışacağız. Hedemiz 3 puan. Galibiyetle ayrılırsak önümüz açılacak" ifadesini kullandı. 

Sol kanatta önde oynamasına değinen Adriano "Uzun zamandan sonra Napoli maçında ön tarafta oynadım. Ön tarafta oynamak gol atmayı kolaylaştırıyor. Napoli de çok istekli olacaktır. Zaten çok kaliteli takım. Biz de en az ilk maçtaki performansımızı gösterip taraftarın da desteğiyle maçtan galibiyetle ayrılmak istiyoruz" dedi.

Sürekliliğini nasıl değerlendirdiği sorusuna da yanıt veren Brezilyalı oyuncu "Caner'in yokluğu takım için çok büyük bir yokluk. Tam birbirimizi anladığımız sırada bu sakatlık oldu. Hem ofansif hem de defansif anlamda iyi gidiyorduk. Tosic'le birlikte Caner'in yokluğunu aratmamak için var gücümüzle çalışacağız" şeklinde konuştu.

Sayfa Yükleniyor...