NTV

Kazım ucuz kurtuldu

Ntvspor

Spor

Fenerbahçeli Kazım trafik kazası geçirdi. El bileğinde kırık olduğu öğrenilen milli futbolcu Kadıköy Acıbadem hastanesinde ameliyat oldu.

Fenerbahçeli Kazım İstanbul'da Kavacık yakınlarında antrenmana giderken trafik kazası geçirdi.

Beykoz'daki evinden Can Bartu Tesisleri'ne gitmek için yola çıkan Kazım, yoğun yağış nedeniyle kaygan yolda aracın kontrolünü kaybetti ve takla attı.

Çevredeki vatandaşlar tarafından hastaneye kaldırılan Kazım'ın hayati tehlikesi bulunmadığı öğrenildi.

Acıbadem Kadıköy Hastanesi'nde Kazım'a ilk müdahaleyi yapan Doç. Dr. Ufuk Nalbantoğlu, Kazım'ın ağır bir yaralanmasının bulunmadığını belirterek, ''2-3 hafta içinde sahalara dönebilir'' dedi.

Nalbantoğlu, sarı-lacivertli oyuncunun trafik kazası geçirdiğini ifade ederek, ''Genel beden travması dışında ağır bir yaralanması yok. Sağ el bileğinde oynamış bir kırığı var. İnce bir kırık meydana gelmiş. Bu akşam burada kalacak, yarın taburcu edeceğiz. Tahminen 2-3 hafta içinde yeniden sahalara dönebilir'' diye konuştu.

Ufuk Nalbantoğlu, milli oyuncunu bunun dışında yumuşak doku yaralanmaları ve zedelenmeleri olduğunu, ancak genel sağlık durumunun iyi olduğunu ve olayın şokunu yaşadığını sözlerine ekledi.

Diğer yandan, hastanede tedavisi süren Colin Kazım Richards'ı, Fenerbahçe Teknik Direktörü Christoph Daum'un yanı sıra, sportif direktör Aykut Kocaman, idari menajer Hasan Çetinkaya, futbolcular Emre Belözoğlu, Semih Şentürk, Cristian, Dos Santos ve Özer Hurmacı da ziyaret etti.