Kepez dış tansferde hız kesmiyor

Kepez Belediyesi basketbol takımı, dış transferde hız kesmiyor.İlk olarak Alex Raymond Gordon ve Sırp pivot Jovo Stanojevic'i renklerine bağlayan Kepez, bugün de  Mutlu Akü Selçuk Üniversitesi'nde oynayan Ekenechukwu Brian Ibekve takıma kattı.

Haberler 10.07.2009 - 16:08

ANTALYA - Kepez Belediyesi basketbol takımı, geçtiğimiz sezon Mutlu Akü Selçuk Üniversitesi'nde oynayan Ekenechukwu Brian Ibekve (24) ile sözleşme imzaladı.

Kepez Belediyespor, Beko Basketbol Ligi'nde sayı kralı olan Alex Raymond Gordon ve Sırp pivot Jovo Stanojevic'den sonra  uzun forvet Ekenechukwu Brian Ibekve'yi de transfer etti. Kepez Belediyespor Antrenörü Halil Üner, geçtiğimiz sezon Mutlu Akü Selçuk Üniversitesi'nde oynayan Ekenechukwu Brian Ibekve ile bir yıllık resmi sözleşme imzaladıklarını söyledi.

Bir yabancı oyuncu daha alacaklarını kaydeden Üner, bir yabancı oyuncu daha alarak yabancı oyuncu transferini bitirmek istiyoruz. Bir oyuncu ile görüşmelerimiz devam ediyor. Birkaç gün içerisinde bu isim netleşir. Gerçekleştirdiğimiz transferle ligde üst sıralara oynayacak bir kadro kurduk. Bu sezon Kepezliler'e ve Türkiye'ye çok keyifli maçlar izlettireceğiz dedi.

Nijerya asıllı ABD'li basketbolcu, geçtiğimiz sezon Beko Basketbol Ligi'nde 28 maçta 526 sayı atmış, 18,57 sayı, 8.3 rebaund, 1.2 asist ve 1.8 blok ortalamalarıyla oynamıştı.

Sayfa Yükleniyor...