Kesin karar yok

Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın transfer litesinde olduğu iddia edilen Kuranyi'nin henüz net bir kararı yok.

Haberler 30.04.2010 - 12:49

Kesin karar yok

Schalke 04'te oynayan Kevin Kuranyi'nin danışmanı Roger Wittmann, Kuranyi'nin bu sezondan sonra hangi takımda oynayacağı konusunda henüz kesin bir karar
verilmediğini söyledi.

Bild gazetesinde yer alan bir haberde, Beşiktaş, Fenerbahçe, Manchester City ve Dinamo Moskova'nın Kuranyi'yi istediği ve en yüksek teklifin 6 milyon Avro olduğu belirtildi. Alman medyasında Kuranyi'nin Dinamo Moskova'ya gideceği yönünde dün çıkan haberleri doğrulamayan Wittmann, gazeteye yaptığı açıklamada, "Henüz hiç bir şey için karar verilmedi" dedi.

Kuranyi de, transferi hakkında açıklama yapmak istemediğini belirterek, kendisi için şimdilik ligde Werder Bremen ve Mainz 05 maçlarını kazanmanın önemli olduğunu ve ligde şampiyon olabileceklerini ifade etti. Alman spor dergisi Kicker, Kuranyi'nin Dinamo Moskova takımı ile sözlü olarak anlaştığını yazmıştı.

Öte yandan, Schalke 04, FC Kaiserslautern'de oynayan Slovak milli takımının forveti Erik Jendrisek ile anlaştı. Jendrisek'in Schalke 04 ile 2013 yılına kadar bir sözleşme imzalayacağı belirtildi.

Sayfa Yükleniyor...