Kılıç: Kazanmaktan başka çaremiz yok

Adanaspor teknik direktörü Kemal Kılıç, Bucaspor maçını kazanmaktan başka çarelerinin olmadığını söyledi.

25.02.2010 - 11:34

ADANA - Bank Asya 1. Lig'de 1 Mart Pazartesi günü sahasında Bucaspor ile karşılaşacak olan Adanaspor'da tüm hesaplar galibiyet üzerine yapılıyor.

Teknik direktör Kemal Kılıç, yaptığı açıklamada, Bucaspor maçı hazırlıklarını kendi tesislerinde sürdürdüklerini ifade etti. Bu hafta ligin ilk 4 sırasında yer alan takımların kendi aralarında oynayacağını belirten Kılıç, ''Bu 4 takımın yapacağı maçların ardından çıkacak sonuçlar ligi daha belirgin bir hale getirecek'' dedi.

Zorlu Bucaspor karşısında tek düşüncelerinin galibiyet olduğunu ifade eden Kılıç, şöyle konuştu:

''Karşılaşma tam bir final havası içerisinde geçecek. Artık söz yok eylem var. Futbolcularım son sözü sahada söyleyecek. Ligde o takım bu puan kaybetmiş, şu takım puan kaybetmiş bizim için artık önemli değil. Biz maçlarımızı kazanarak yolumuza devam etmek istiyoruz. Bucaspor maçını kazanmaktan başka çaremiz yok. Bu maçı ya kazanacağız, ya kazanacağız. Galibiyetten başka bir şey düşünmüyoruz. Kendi işimizi kendimiz bitirmemiz lazım.''

Kılıç, 3 puan almaları durumunda puan cetvelinde ilk kez ikinci sıraya yükseleceklerini ve böylece lige yeni bir soluk getireceklerini ifade etti.

Futbolcuların güven ve moralinin iyi olduğunu anlatan Kılıç, takımda Metin Tuğlu'nun kart cezalısı olduğunu sözlerine ekledi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...