Kızıl: Muhteşem bir kadro oluşturacağız

Gaziantepspor Kulübü İbrahim Kızıl, sezon sonunda önemli hiçbir oyuncuyu satmayacaklarını ve yapacakları takviyelerle muhteşem bir kadro oluşturacaklarını söyledi.

08.04.2009 - 18:06

Kızıl: Muhteşem bir kadro oluşturacağız

Gaziantepspor, hafta sonu yapacağı İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçının çalışmalarını sürdürüyor.Nurullah Sağlam'ın ayrılmasının ardından, Gaziantepspor altyapı sorumluğundan takımın başına getirilen Seçkin Göksel de teknik direktör olarak son maçına çıkacak.

Kulüp başkanı İbrahim Kızıl, gazetecilere yaptığı açıklamada, sezon sonuna dek gelecek sezonun kadrosunun biçimleneceğini, transferi Jose Couceiro ile birlikte gerçekleştireceklerini söyledi.Sezon sonunda önemli hiçbir futbolcuyu satmayacaklarını, ancak bu kadroya çok önemli takviyeler yapacaklarını ifade eden Kızıl, ''Jose Couceiro'nun da takip ettiği, bildiği çok önemli oyuncular var. Bizim bildiklerimize de bakacak. Muhteşem bir kadro oluşturacağız. Eksik mevkilere en iyi oyuncuyu alacağız. Gelecekle ilgili olarak şimdiden hazırlanıyoruz. Yeni sezon kampına da eksiksiz bir kadro ile gitmeyi planlıyoruz'' dedi.Jose Couceiro'nun kendi ekibiyle işbaşı yapacağını, bunların içerisinde kaleci hocası, kondisyoner gibi yardımcıları olacağını anlatan Kızıl, ''Bunları özellikle biz istedik. Biz bunları isterken de Türkiye'de de çok iyi hocalarımız var, bunlardan da yardımcı antrenör olacak. Yardımcı hocalarımız, en iyi kondisyoner hangi ülkedeyse oradan, kaleci antrenörünün en iyisi hangi ülkedeyse oradan getirmesini söyledim. Bize tecrübeli ve kariyerli olan hocalar gerekli ve bunlarla yolumuza devam edeceğiz. Yeni teknik direktörümüz eşyalarını toparlamak için Litvanya'ya gitti. İnşallah bir aksilik olmazsa pazartesi günü burada olacak. Bu hafta takımı yine Seçkin Göksel hocamız hazırlayacak ve önümüzdeki hafta pazartesi gününden itibaren takımı yeni göreve getirilen hocamız çalıştırmaya başlayacak'' diye konuştu.

2 yılı opsiyonlu 4 yıllığına anlaşma sağlanan Portekizli teknik adam Jose Couceiro'nun, pazar günü Gaziantep'te olacağı ve pazartesi gününden itibaren takımın başına geçeceği bildirildi. Seçkin Göksel,Couceiro'nun yardımcısı olarak görevini sürdürecek.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...