Kocaman: Daha iyi olabilirdik

Benfica yenilgisi sonrası NTV Spor'a konuşan Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, sonucu en başta yedikleri 2. gole bağladı. Kocaman oynunun futbolu da "Fenerbahçe bugün futbol olarak bir üst seviyede oymalıydı" diye eleştirdi.

Ntvspor 03.05.2013 - 01:15

Kocaman: Daha iyi olabilirdik

Benfica maçı sonrası NTV Spor'a konuşan Kocaman oyuncularını yedikleri 2. gol ve oynadıkları futbol nedeniyle eleştirdi.

Sözlerine çok üzgün olduklarını belirterek başlayan Kocaman, "Finali çok istiyorduk. Herkes bunu sadece istemiyordu, yapmak için de her şeyi yapacak durumdaydı" dedi.

Maçın başlarındaki ağır Benfica baskısının normal olduğunu, Portekiz ekibinin yıllardır zaten bu seviyeyi biriktirmiş bir takımdı olduğunu belirten Kocaman "Asıl sorun bizim çıkış noktalarımızda oldu. Golü yedikten sonra oyunu rakip sahaya taşımaya başladık, golü de erken bulduk" diye konuştu.

Beraberlik sayısı sonrası işlerin yolunda gitmeye başladığını da sözlerine ekleyen başarılı teknik adam, "Ama ilk yarı berabere bitecekken maçın en olumsuz anı yaşandı ve 2. gol geldi. Bizi asıl demoralize eden ve aşağıya çeken bu gol oldu. Bu golden sonra da avantaj bizdeydi ama rakibi oyunu domine etmesi için de moral verdi" dedi.

Takımdaki eksikler hakkında yorum yapmak istemeyen Kocaman "Fenerbahçe bugün futbol olarak bir üst seviyede oymalıydı" diye konuştu.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...