Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Viktoria Plzen karşısında alınan galibiyet değerlendirdi.

Organize ve ofansif gücü yüksek bir takımla oynadıklarını belirten Kocaman, "Maçın henüz ilk yarısı bitti, 1-0 öndeyiz" ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman karşılaşmanın ardından NTV Spor mikrofonuna yaptığı açıklamada şunları söyledi:

"Maçtan önce söylediğim şeyleri tekrarlamak zorundayım. Çok organize ve ofansif gücü yüksek bir takımla oynadık. Ofansif olarak zafiyet gösterdilerse bu Fenerbahçe futbol takımının doğru oyun oynamasından kaynaklandı.

Henüz ilk yarısı bitti, 1-0 öndeyiz. 8'e kalmak için küçük de olsak bir avantaj sahibiyiz. Turu çevirebilecek çapta bir takımla oynayacağımızı unutmayacağız."

Sabırlı oyunu ikinci maçta da devam ettirmek istediklerini söyleyen tecrübeli teknik adam, oyuncu değişikliği sırasında golün geldiğini belirtirken, yaşananları "Webo oyundan çıkıyordu, son anda gol atınca moralle kalmasını uygun gördük, Sow'u çıkardık. Keşke devam etseydik, 1 dakika sonra sakatlık geçirdi. Keşke ile yaşanmıyor, sadece içimden geceni söyledim" kelimeleriyle özetledi.