NTV

"Kolundakiler ağırlık yaptı herhalde!"

Ntvspor

Spor

Çaykur Rizespor maçını değerlendiren Şenol Güneş, "Quaresma'nın oyundan çıkarken de düşündüğünü bilmiyorum. Kolundakileri de attığına göre ağırlık yaptı! Gereksiz. Bunları düzeltmesi gerekiyor, yaşı biraz geçti ama..." diye konuştu

İlişkili Haberler

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, 1-0 kazandıkları Çaykur Rizespor maçını değerlendirdi.

Oyuna hakim solmalarına rağmen çok fazla pozisyon bulamadıklarını söyleyen Güneş "Oyuna hakimdik. Tek taraflı oynamayı bilen zor bir takıma karşı oynadık. Pes etmeden oynadılar. Oyun başından sonuna kadar aynı oyunu oynadılar. Biz de sabırlı oynamak zorundaydık. Oyunun temel ilkeleri doğruydu ama yavaş oynadık. Hareketli ve tek top oynama anlayışında eksik kaldık. Kanatlardan boşlukları vardı. Attığımız goldeki gibi denemeleri az yaptık. Top kaybı yaptık. Bireysel oynadık. Bunlar da etkili olmaya azaltıyor. 3 puan sevindirici. Sahamızda böyle maçlar oynayacağız. Rakipler direnecek, savaşacak. Bunları aşacak kalitemiz var. İki cezalı oyuncumuz var. Darbeler yedik. sakatlarımız var. Ama 3 puan aldık. Her şeye rağmen maçın sonunda 3 puan iyi ama eksiklerimiz var" dedi.

Quaresma'nın oyundan çıkarken gösterdiği tepkiye değinen Şenol Güneş "Quaresma'nın oyundan çıkarken de düşündüğünü bilmiyorum. Kulübeye gelmedi ama bize olumsuz bir tepkisinin olacağını düşünmüyoruz. Görevlerini biliyor, el kol hareketlerini kendine mi bana mı seyirciye mi yaptı bilmiyorum! Belki tribünde arkadaşı vardır! Kolundakileri de attığına göre ağırlık yaptı! Gereksiz. Bunları düzeltmesi gerekiyor, yaşı biraz geçti ama. Ne yaptığını bilmiyorum. Konuyu anlatsın bakalım, dinleriz. Bizim işimiz dinlemek" ifadesini kullandı.

ETİKETLER