Konyaspor'da yabancılar kalıyor

Yeni sezonda Bank Asya Birinci Lig'de mücadele edecek olan Konyaspor'da, Mihajlov, Kaue ve Poljac'ın takımda kalacağı açıklandı.

Haberler - Anadolu Ajansı 10.06.2009 - 12:26

KONYA - Konyaspor Futbol Şube Sorumlusu Zeki Çimen, sözleşmeleri devam eden oyunculardan Milos Mihajlov, Kaue Da Silva ve Branimir Poljac ile yollarına devam edeceklerini bildirdi.

Çimen, sözleşmesi biten yerli ve yabancı oyuncularla transfer görüşmelerini sürdürdüklerini belirtti.

Sözleşmesi sona eren Roman Kratochvil, Ayman Abdelaziz ve Jefferson ile sözleşme yenilemeyeceklerini ifade eden Çimen, ''Bu futbolculara teşekkür ederek yollarımızı ayırdık. Sözleşmesi devam eden yabancı oyuncularımızdan Milos Mihajlov, Kaue Da Silva ve Branimir Poljac ise şu anda ülkelerinde tatildeler. Bu oyuncular bize, takımdan ayrılmak istemediklerini ve Konyaspor'da kalmak istediklerini söylediler. Önümüzdeki yıl bu 3 oyuncumuz Banka Asya Lig'de bizimle olacak'' dedi.

Çimen, sözleşmesi sona eren yerli oyuncularla da transfer görüşmeleri sürdürdüklerini, oyuncuların birçoğunun takımda kalma yönünde kendilerine görüş bildirdiğini ifade ederek, sadece İsmail Güldüren ve Mehmet Çoğum'un sözleşmelerinin tek taraflı feshi için Futbol Federasyonu'na başvuruda bulunduğunu söyledi.

Sayfa Yükleniyor...