Kutlu: Futbol şansı Sivasspor'dan yanaydı

Ankaragücü Teknik Direktörü Hakan Kutlu, Sivasspor karşısında ortaya koydukları oyundan memnun olduğunu belirterek, ancak futbol şansının bugün Sivasspor'un yanında olduğunu söyledi.

14.03.2009 - 18:03

Kutlu, Sivasspor'un 2-0 üstünlüğüyle sona eren karşılaşmadan sonra düzenlenen basın toplantısında yaptığı açıklamada, Sivasspor karşısında oyunu baştan sona üstün götürdüklerini belirterek, ''Kişisel hatalar sonucu 2 gol yiyerek maçtan puansız ayrıldık. Oyuncularım karşılaşma boyunca iyi mücadele etti, ancak futbol şansı bugün Sivasspor'un yanındaydı'' diye konuştu.

Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun'un cezalı olması nedeniyle takımın başında teknik sorumlu olarak görev alan yardımcı antrenör Esat Karaberberoğlu ise yaptığı açıklamada, Fenerbahçe'nin dün puan kaybetmesiyle birlikte oyuncularının bu maça daha iyi motive olduklarını söyledi.

Tecrübeleri sayesinde sahadan 3 puanla ayrılmayı bildiklerini belirten Karaberberoğlu, 2 takımın da çok iyi mücadele ettiğini ifade ederek, ''Fenerbahçe'nin puan kaybetmesiyle oyuncularım bu maça çok iyi motive oldular. Ankaragücü de çok iyi mücadele etti, ancak tecrübemizle sahadan 3 puanla ayrılmasını bildik'' dedi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...