Kutlu: İyi oyunun karşılığını alamadık

Denizlispor Teknik Direktörü Hakan Kutlu, oyuncularının iyi bir futbol ortaya koyduğunu, ancak bu oyunun karşılığını alamadıklarını söyledi.

09.01.2010 - 21:06

Denizlispor Teknik Direktörü Hakan Kutlu, 0-0 sona eren Sivasspor maçı sonrasında gazetecilere yaptığı açıklamada, maçın hakemi Özgüç Türkalp'in kötü bir yönetim ortaya koyduğunu savundu.

Sivasspor'dan daha fazla gol pozisyonuna girdiklerini, ancak gol atamadıklarını ifade eden Kutlu, ''Çok daha fazla gol pozisyonuna girdik. Bariz bir golümüz sayılmadı. Anlamsız şekilde iptal edildi. Futbolcularımı tebrik etmekten başka bir düşüncem yok. İyi oynadık, ama sonucunu alamadık. Maçın hakemi Özgüç Türkalp, çok kötü bir maç yönetti. Vermediği golümüzün dışında da bariz hatalar yaptı'' diye konuştu.

Kutlu, bazı mevkilerde eksikliklerin olduğunu, yapılacak takviyelerle bu mevkilerdeki eksiklikleri gidereceklerini vurguladı.

ERTUĞRAL
Sivasspor Teknik Direktörü Muhsin Ertuğral da, eksikler nedeniyle 17 kişi ile maça çıkabildiklerini belirterek, konuşacak fazla bir sözün olmadığını söyledi.

Futbolcularının çok iyi bir oyun ortaya koyamadığını belirten Ertuğral, şunları kaydetti:

''Söylenecek fazla bir şey yok. Futbolcularım çok iyi oynamadılar. Denizlispor uzun toplarla çıkmaya çalıştı. Biz topları kazandıktan sonra gole gidemedik. 17 kişiyi sahaya sürebildik. Sakatlarımız vardı. Oynayan arkadaşlarımız ellerinden geleni yaptı. Bundan sonra daha iyi bir takım olacağız'' dedi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...