Laporta tehdit aldığını açıkladı

Barcelona Kulübü Başkanı Joan Laporta, ''Her gün, (Kafanı kopartacağız senin) diye tehditler alıyorum'' dedi.

30.09.2009 - 21:35

MADRİD  - La Liga'da fırtına gibi esen son şampiyon Barcelona Kulübü Başkanı Joan Laporta’dan çarpıcı açıklamalar.

Barcelona'da bir üniversitenin iletişim fakültesinin açılışında konuşan Joan Laporta, ''Ben, Barcelona Kulübü Başkanı olarak her gün kolumu, bacağımı, kafamı kopartacaklarına ilişkin tehditler alıyorum. Bu kolay birşey değil, çünkü normal yaşamda olağan birşey değil. Yalnızca üst kademe sorumluluk alırsan bunlar oluyor'' dedi.

Laporta, açıklamalarında, son dönemlerde İspanyol basınında yer alan FC Barcelona Kulübü içindeki 4 yöneticinin izlenerek ''casusluk yapıldığı'' haberlerini de sert dille eleştirerek, bu ve benzeri haberlerin ''güzel futbol oynayan Barcelona'yı çekemeyen İspanyolcu medyanın kendisine yönelik bir saldırısı'' olarak yorumladı.

Laporta, ileri sürülen ''casusluk'' olayının 5 ay önce kulüp içinde kapandığını, şimdi basında çıkmasına bir anlam veremediğini kaydetti.

Geçen hafta Katalan ''El Periodico'' gazetesinin ilk olarak verdiği ve daha sonra İspanyol basınında geniş biçimde yer alan haberlerde, FC Barcelona Kulübü'nün, 4 yöneticisini dedektif tutarak izlettiği belirtilmiş ve bu haberi doğrulayan kulüp yönetimi herşeyin bilgi dahilinde ve güvenlik endişesinden dolayı yapıldığını açıklamıştı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...