Lemerre: Bu sahada oynamak kolay değildi

Manisa'dan 1 puanla dönen Ankaragücü'nde Fransız teknik adam Roger Lemerre yağmur nedeniyle zeminin çok kötü olduğunu belirtirken "22 futbolcuyu da kutluyorum" dedi.

31.01.2010 - 17:11

Ankaragücü Teknik Direktörü Roger Lemerre yağmurdan dolayı sahanın futbol oynamak için çok kötü olduğunu belirterek, "Sahadaki 22 oyuncuyu da tebrik ediyorum. Bu şartlarda futbol oynamak kolay değil" dedi. Lemerre, son 4 maçta çok iyi organize olmuş bir şekilde oynadıklarını dile getirdi.

Turkcell Süper Lig'de Ankaragücü ile 0-0 berabere kalan Manisaspor'un antrenörü Hakan Şapçı, Manisa'ya galibiyet hediye edemedikleri için üzgün olduklarını söyledi.

Şapçı, maçın ardından yaptığı açıklamada, kazanmaları gereken bir maçı 3 puanla bitiremedikleri için üzgün olduklarını, ikinci yarıda daha etkili bir futbol sergilediklerini kaydetti. Sahanın futbol oynamaya elverişli olmadığını, buna rağmen mücadele eden futbolcuları kutladığını dile getiren Şapçı, önümüzdeki haftalarda iyi skorlar alacaklarını ve takımının düşme korkusu yaşamayacağını belirtti. Antrenör olarak takımın başına geçmesinin kendisi için büyük onur olduğunu vurgulayan Şapçı "Manisa'ya galibiyet hediye edemediğimiz için üzgünüz" dedi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...