Yeni sezon çalışmalarını gelecek yıl Championship'te mücadele edecek olan Sunderland'de sürdüren Jeremain Lens, takımda kaldığı sürece elinden gelenin en iyisini yapacağını söyledi.

Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın transfer listelerinde bulunan deneyimli futbolcu, attığı golle takımının Bradford City maçını 3-2 kazanmasında pay sahibi oldu.

Lens maç sonrası yaptığı açıklamada mutluydu. ''Kendimi hazır hissediyorum" diyen Hollandalı futbolcu "Umarım performansım böyle devam eder. Hazırlık döneminde en önemli şey; çok çalışmanız ve fizik olarak tam olarak hazır hale geldiğinizden emin olmanızdır" diye konuştu.

Daha önce teknik direktör Simon Grayson'ın üstü kapalı eleştirilerine maruz kalan Lens "Sunderland'in futbolcusuyum ve bu yüzden bu kulüp için elimden geleni yapacağım. Umuyorum gollerime devam ederim" açıklamasında bulundu.

Sunderland Teknik Direktörü Grayson, St. Johnstone maçının ardından takımdan ayrılması gündeme gelen futbolcuları hedef alarak "Burada forma giyen her futbolcu takım için elinden geleni yapmalıdır. Niyeti olmayan istediği kulübe gidebilir" değerlendirmesini yapmıştı.