Lincoln tatile erken çıktı

Galatasaray'da problemleriyle gündemden düşmeyen Cassio Lincoln, Sivasspor maçı öncesi sürpriz biçimde Almanya'ya gitti.

30.05.2009 - 11:40

İSTANBUL - Galatasaray'da Cassio Lincoln, sezonu erken kapattı. Özellikle sezonun ikinci yarısında düşen performansı ve teknik direktör Bülent Korkmaz ile yaşadığı problemler nedeniyle gündemden düşmeyen Brezilyalı futbotcu, Sivasspor maçı öncesi Almanya'ya gitti.

Sakatlığı bulunduğu gerekçesiyle hafta içi antrenmanlarda takımla birlikte çalışmalara katılmayan Lincoln, sezonun son maçı öncesi istanbul'dan ayrıldı.

Önemli bir sakatlığı olmamasına karşın, Beşiktaş maçında forma giymeyen Brezilyalı oyuncu, Sivasspor maçı öncesi İstanbul'dan ayrılarak yine kriz yarattı.

Hafta içi eski takımı Schalke'nin yetkilileriyle görüşen Lincoln'ün, Galatasaray'dan ayrılmak için yoğun çaba harcadığı iddia ediliyor.

Galatasaray Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin ise Brezilyalı oyuncunun tatilini geçirmek üzere İstanbul'dan ayrıldığını, transferi konusunda bir gelişme olmadığını belirtti.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...