Lincoln yine yedek

Geçen hafta Trabzon'da yedek soyunan, Hamburg'a karşı ilk 11 başlayan Galatasaraylı Lincoln, Eskişehirspor maçında da Bülent Korkmaz tarafından sahaya sürülmedi.

22.03.2009 - 21:18

Lincoln yine yedek

Hafta içinde Almanya'nın Hamburg SV takımına yenilerek UEFA Kupası'ndan elenen Galatasaray'ı, taraftarları Eskişehirspor ile yapılan lig maçında yalnız bıraktı.

Hamburg SV maçında stadı tıklım tıklım dolduran taraftarlar, Eskişehirspor maçına ise fazla rağbet göstermedi. Taraftarlar tribünleri tam olarak doldurmazlarken, özellikle yeni açık tribündeki büyük boşluklar dikkati çekti.

Kapalı tribündeki taraftarlar maçtan önce takımlarını elele tribüne çağırıp alkışladılar. Taraftarlar, ''Yenilsen de yensen de taraftarın seninle'' diye tempo tuttular.

BAROS, SEYİRCİYİ SORDU
Maçtan önce basın tribünün önündeki yerde bulunan Baros, taraftarları az görünce şaşırdı.

Cezası nedeniyle tribünde oturan Baros'un, yine cezalı olan Yaser'e ''Taraftarlar nerede?'' diye sorması dikkati çekti.

ES-ES, KONUK TRİBÜNÜNÜ DOLDURDU
Eskişehirsporlu taraftarlar ise maça büyük ilgi göstererek, kendilerine ayrılan bölümü doldurdular.

2 bine yakın Eskişehirsporlu taraftar, yaptıkları tezahüratlarla takımlarına destek verdiler. Taraftarlar, konuk taraftar tribününün tümünü kaplayan dev bir bayrak açtılar.

LINCOLN YEDEK
Galatasaray'da, Hamburg SV maçına ilk 11'de çıkan Lincoln, Eskişehirspor maçına yedek olarak başladı.

Hamburg SV karşısında oyundan alındıktan sonra doğrudan soyunma odasına giden Lincoln, yedek soyunurken, Serkan Kurtuluş ise yine ilk 11'de yer aldı.

Galatasaray'da, cezalı olan Baros forma giymezken, bu oyuncunun yerine Ümit oynadı. Hamburg SV maçında taraftarların tepkisini çeken Hasan ise maç kadrosunda yer almadı.

Trabzonspor maçında kırmızı kart gören Yaser ile sakatlıkları bulunan Servet, Emre Güngör, Serkan Çalık, Mehmet Topal ve Linderoth da maçta oynamadı.

Galatasaray PAF Takımı, ligin 25. haftasında Florya Metin Oktay Tesisleri'nde yapılan karşılaşmada, Eskişehirspor'a 2-1 yenildi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...