Matteo Ferrari İstanbul'da

Beşiktaş'ın, her konuda anlaşma sağladığı İtalya'nın Genoa takımında forma giyen Cezayir asıllı İtalyan defans oyuncusu Matteo Ferrari İstanbul'a geldi.

Haberler - Ntvspor 07.07.2009 - 13:17

İSTANBUL - Beşiktaş'ın, İtalya'nın Genoa Kulübü'nden transfer ettiği futbolcu Matteo Ferrari, İstanbul'a geldi.


Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören ve yönetici Şeref Yalçın ile İtalya'dan, Atatürk Havalimanı Genel Havacılık Terminali'ne gelen Ferrari, burada bir grup siyah-beyazlı taraftarca karşılandı. Taraftarların gösterdiği yoğun ilgiye şaşıran Ferrari, havalimanından çıkmakta da zorlandı.

FERRARI: BEŞİKTAŞ BENİM İÇİN BÜYÜK ŞANS OLDU
Ferrari, Beşiktaş'a geldiği için çok mutlu olduğunu belirterek, ''Hayatımda yeni bir sayfa açmak istiyorum. Beşiktaş benim için büyük bir şans oldu. Birlikte çok güzel zaman geçireceğimizi umuyorum'' dedi.

Şampiyon bir takıma gelmenin sevincini yaşadığını ifade eden Ferrari, ''Everton'da da büyük tecrübelerim oldu ama futboldan öte, yurt dışında olmak bir insan için büyük deneyim demek. Ben de bunu İstanbul'da yaşayacağım'' diye konuştu.

ZAPOTOCNY KASIMPAŞA'YA DOĞRU
Yabancı kontenjanı dolu olan siyah - beyazlı kulüp, Ferrari'ye imza attırmak amacıyla, Tomas ZapOtocny'yi Kasımpaşa'ya kiralamak için girişimlere başladı.

Matteo Ferrari bugün sağlık kontrolünden geçecek.

Sayfa Yükleniyor...