Mehmet: Geçen seneden tecrübeliyiz

Galatasaraylı futbolcu Mehmet Topal, geçen sene Steau Bükreş deplasmanından iyi sonuç alamadıklarını belirterek ''Geçen seneden dolayı biraz tecrübeliyiz. İnşallah bu tecrübemizi de sahaya yansıtıp iyi bir sonuçla döneriz'' şeklinde konuştu.

04.11.2009 - 20:06

Mehmet: Geçen seneden tecrübeliyiz

Galatasaraylı futbolcu Mehmet Topal, seyircisiz oynanacak maçın tuzsuz bir çorbaya benzeyeceğini ileri sürdü.

Bir maçta yer alan seyircilerin oyunun temposunu yükselteceğini belirten Mehmet Topal, ''Ama bu, bir açıdan bizim için avantaj olacaktır. Dinamo Bükreş'in nasıl bir oyun karakteri olduğunu biliyoruz. Onun için seyircisiz oynanmasının avantajını kullanmak istiyoruz'' ifadesini kullandı.

Mehmet, Sivasspor maçında uzun süre sonra Barış ve Mustafa ile birlikte oynadıklarını hatırlatılması üzerine, ''Evet böyle oldu. Üçümüzde çok koşup çok mücadele ediyoruz. Son maçta iyi bir performans gösterdik. 3 tane çok koşan mücadele eden oyuncu olunca bundan rakip takım da etkileniyor'' dedi.

Geçen sene de Steau Bükreş'e karşı oynadıklarını ve deplasmanda iyi sonuç alamadıklarını anlatan Mehmet, ''Geçen seneden dolayı biraz tecrübeliyiz. İnşallah bu tecrübemizi de sahaya yansıtıp iyi bir sonuçla döneriz'' şeklinde konuştu.

Steau Bükreş ile Dinamo Bükreş'i karşılaştırması istenen futbolcu, ''Steau Bükreş de geçen sene çok iyi mücadele etmişti bize karşı. Dinamo Bükreş de ilk maçta iyi oynadı. Ama geçen seneki Steau Bükreş daha iyi takımdı diyebilirim'' diyerek sözlerini tamamladı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...