Menajerinden Ibrahimovic'in geleceğiyle ilgili açıklama

Zlatan Ibrahimovic'in menajeri Mino Raiola, Paris Saint-Germain Yönetimi’nin golcü oyuncunun maaşına zam yaptığını yalanladı. Raiola, Ibrahimovic'in gelecek sezon hangi takımın formasını giyeceğinin ise henüz belli olmadığını söyledi.

Ntvspor 28.01.2016 - 14:47

Menajerinden Ibrahimovic'in geleceğiyle ilgili açıklama

Fransız Le Parisien Gazetesi, Paris Saint-Germain Yönetimi’nin sezon sonunda sözleşmesi bitecek Zlatan Ibrahimovic'i takımda tutmak için şimdiden harekete geçtiğini iddia etti. Gazeteye göre Fransız ekibi, Ibrahimovic'in aylık net 800 bin euro olan maaşını 1.5 milyon euroya yükseltti. Ancak haber, Ibrahimovic'in menajeri Mino Raiola tarafından yalanlandı.

Ibrahimovic'in kontrat görüşmelerini 12 yıldır kendisinin yürüttüğünü hatırlatan Raiola; "Kimseyle bu konuyu konuşmadık. Ibrahimovic de benimle çalıştığı 12 yıl boyunca hiçbir yönetici ile doğrudan görüşme yapmadı. Bu nedenle kontratına zam yapıldığı haberi gerçeği yansıtmıyor" dedi.

Golcü oyuncunun gelecek sezon hangi takımda forma giyeceğinin belli olmadığını vurgulayan Raiola; "Tek bildiğim Zlatan'ın Paris Saint-Germain'de mutlu olduğu. Ancak geleceği hakkında son kararı Zlatan alacak" diye konuştu.

Zlatan Ibrahimovic, 34 yaşına gelmesine karşın hala çok formda görünüyor. İsveçli oyuncu bu sezon Lig-1'de forma giydiği 17 maçta 17 gol attı.

Sayfa Yükleniyor...