Messi: Ronaldo ile rekabet etmiyorum

Bugünlerde diz sakatlığıyla mücadele eden Lionel Messi, Ronaldo ile rekabet etmediğini söyledi. Messi, kariyerine Barcelona'dan son vereceğini söylemekten ise çekindi.

Ntvspor 23.10.2015 - 12:36

Messi: Ronaldo ile rekabet etmiyorum

La Liga'da, Barcelona ile Las Palmas arasında oynanan maçın hemen başında dizinden sakatlanan Lionel Messi’nin tedavisini sürerken, Arjantinli yıldız, açıklamalarda bulundu. FIFA Altın Top ödülü için bir kez daha Cristiano Ronaldo ile çekişmesi beklenen Messi, Portekizli yıldız ile karşılaştırılmasından rahatsız.

Tek amacının Barcelona’nın başarısı olduğunu vurgulayan Messi; "Ronaldo ile rekabet etmiyorum. Onun da benimle rekabet ettiğini sanmıyorum" dedi.

"SADECE BUGÜNÜ DÜŞÜNÜYORUM"

Messi’ye kendisini Barcelona'dan başka bir takımda oynarken hayal edip edemediği de soruldu. Kariyerini Katalan ekibinde sonlandırmak istediğini söylemekten kaçınan Messi; "İleriye bakmak istemiyorum. Sadece bugünü düşünüyorum. Şu anda Barcelona'nın başarısı için mücadele ediyorum ve bu durumdan son derece memnunum" diye konuştu.

Sakatlığının son durumunu da değerlendiren Messi, yüzde 100 hazır olana dek sabırla tedavi sürecine devam edeceğini belirtti.

Sayfa Yükleniyor...