Milojevic Partizan'a döndü

Geçen sezon Galatasaray Cafe Crown’da forma giyen Sırp Dejan Milosevic eski takımı Partizan'la anlaşmaya vardı.

Ntvspor 15.07.2009 - 21:40

Geçtiğmiiz sezon Galatasaray Cafe Crown formasıyla Beko Basketbol Ligi’nde oynayan Sırp yıldız Dejan Milojeviç eski takımı Partizan Belgrad ile anlaştı.

Beko Basketbol Ligi’ni 7.8 sayı ve 5.5 ribaund, Eurochallenge Kupası’nı ise 12.4 sayı ve 8.1 ribaund ortalamalarıyla tamamlayan Milojeviç, kariyerinin son senesini, yıldızının parladığı Partizan’da tamamlamak istediği için seçtiğini söyledi.

Milojeviç, 3 sezon da Buducnost Podgorica takımıyla Euroleague’de forma giymişti. “Bu, kariyerimin son sezonu olacak” diyen Milojeviç, “Önümüzdeki yaz basketbolu bırakmayı planlıyorum ama önce Partizan’a bir Sırbistan Ligi şampiyonluğu yaşatıp Euroleague’de elde edilecek başarılarda pay sahibi olmak istiyorum” dedi. 2004 ve 2006 yılları arasında Partizan Belgrad’ın en dikkat çeken oyuncularından biri olan Dejan Milojeviç 2005-2006 sezonunda Euroleague normal sezonunu 16.4 sayı ve 10.1 ribaund istatistikleriyle tamamlamıştı. Eski takımına geri dönen Milojeviç, böylece kariyerinin 6. Euroleague sezonunu geçirecek.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...