Nani: Şampiyonluğa kenetlendik

Fenerbahçe'nin Portekizli yıldızı Luis Nani, transfer iddiaları, oynayacakları Braga ve Galatasaray maçlarıyla ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı.

Haberler - Ntvspor - DHA 16.03.2016 - 15:20

Nani: Şampiyonluğa kenetlendik

Fenerbahçeli Luis Nani, Doğan Haber Ajansı'na özel açıklamalar yaptı.  Portekizli yıldız futbolcu, Pereira ile sorun yaşadığına dair çıkan haberlerin asılsız olduğunu söyledi. Nani, "Vitor Pereıra ile aram gayet iyi. Tüm dedikodulara kulaklarımı tıkadım ve işini yapıyorum. Sadece Braga ve ardından gelecek Galatasaray derbisini düşünüyorum. Takım halinde şampiyonluk hedefine kilitlendik ve Fenerbahçe'nin şampiyonluğa ulaşması için elimden gelen katkıyı sağlamak istiyorum" dedi.

Luis Nani, Braga-Fenerbahçe maçından turla döneceklerini belirtirken, "Çeyrek finale adımızı yazdıracağız. Braga hafta sonu 3-0 yenildi ama biz dikkatli olacağız. Son lig maçında takım olarak iyiydik. Benim içi önemli olan takıma yardım edebilmek ve güç katabilmek" diye konuştu.

"PUAN KAYBI LÜKSÜMÜZ YOK"

Braga'dan sonra Galatasaray maçına motive olacaklarını söyleyen Portekizli futbolcu, "Rakibimiz bu aralar istediği futbolu oynayamıyor olsa bile ligde derbi maçlar her zaman önemlidir. Bize karşı tabi ki farklı oynamaya çalışacaklar ama bizim puan kaybı yaşama lüksümüz yok" ifadelerini kullandı.

Nani son olarak şampiyonluk yarışına değindi. Fenerbahçe'nin yıldızı, "Beşiktaş ile kafa kafaya gidiyoruz. Çok müthiş bir şampiyonluk yarışı oluyor. Fenerbahçe büyük bir takım ve büyük bir ruha sahibiz. Önemli olan Fenerbahçe camiasına şampiyonluk kazandırmak" dedi.

Sayfa Yükleniyor...