Nihat ve Quaresma sahada kapıştı

30. haftası oynanan ligde henüz gol atamayan Nihat Kahveci, Konyaspor maçında hem soyunma odasında hem da sahada Quaresma ile kavga etti. Nihat, stat dışında ise bir spor yazarıyla ağız dalaşına girdi.

Haberler 26.04.2011 - 07:38

Nihat ve Quaresma sahada kapıştı

Villarreal'den Beşiktaş'a büyük ümitlerle geri dönen ancak bekleneni veremeyen Nihat Kahveci, Konyaspor maçına damgasını vurdu. 1-1 sona eren maçın önüne geçen Nihat Kahveci, oyuna 52. dakikada girdi ve 67. dakikada Quaresma ile pas tartışmasına girişti.

Bu sırada Portekizli oyuncunun üzerine yürüyen Nihat’ı Fernandes durdurmaya çalıştı.

Milliyet'in haberine göre, iki futbolcunun kolları bir anda birbirine uzanınca, bu kez devreye Simao girdi. Fakat bu sırada Quaresma’nın eli, Nihat’ın ağzına geldi ve ilginç bir görüntü ortaya çıktı. Takım arkadaşlarının devreye girmesi, olayın daha da büyümesini engelledi.

İki oyuncu soyunma odasında da karşılıklı olarak İspanyolca küfürleşti. Birbirinin üzerine yürüyen ikiliyi araya girenler engelledi.

Nihat Kahveci, maç sonrasında otobüse giderken karşısına çıkan spor yazarı Turgay Demir'e "Turgay otobüse gel" diye bağırdı. Bunun üzerine Demir, "Önce ağabey demeyi öğren" cevabını verince Nihat Kahveci aldığı parayı eleştiren yazara, "Senin yüzünden evime hırsız girdi. Sen Allah mısın da paramın hesabını soruyorsun?" diye bağırdı. Bu arada devreye Erhan Güven girdi ve Nihat’ı otobüsün içerisine çekti.

Sayfa Yükleniyor...